•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Witamy w Join China Lutong na Automech Formula 2017

  Adres: Cairo International Convention & Exhibition Centre

  Stoisko nr: 5.E208

  Czas: 10-12 grudnia 2017 r

   

  Automech-formuła, Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Kairze, jest premierowym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem dla przemysłu motoryzacyjnego na Bliskim Wschodzie i w Afryce Płnocnej (MENA), firma Automech-Formula powstała z głębokich korzeni na rynku w oparciu o akumulacyjną historię doświadcze 23 kolejne wersje od 1994 roku.

   

  China Lutong Parts Plant weźmie udział w Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Kairze, Automech Formula 2017, nasze stoisko będzie w 5.E208. AUTOMECH FORMULA to trzydniowa impreza, ktra odbędzie się w dniach 10-12 grudnia 2017 r. W Cairo International Convention & Exhibition Centre (CICC) w Kairze w Egipcie.

   

  Znajdź nas w Stand 5.E208, aby zobaczyć, poczuć i zrozumieć wpływ rozwiąza wtrysku paliwa na rolnicze, przemysłowe i morskie Wymagania China Lutong. Serdecznie zapraszamy zagranicznych agentw i klientw do odwiedzenia stoiska. Z przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze rozwiązania produktowe, w tym wirnik czołowy VE, głowicę DPA, dyszę do silnikw wysokoprężnych, tłok Diesel, wtryskiwacz paliwa Diesel, zawr tłoczny, części i montaż pomp VE oraz nowe produkty wtryskiwaczy i dysz wtryskiwaczy common rail. Ponad 2000 rodzajw części i akcesoriw do wtrysku paliwa Diesel są produkowane w China Lutong, wszystkie spełniają normy ochrony środowiska od Euro II do Euro III. System zarządzania jakością do produkcji części do silnikw Diesla został certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001: 2008. Nasze systemy wtrysku paliwa umożliwiają silnikom spełnienie rosnących wymaga dotyczących emisji przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu zużycia paliwa i osiągw.

   

  Jako renomowany producent, handlowiec i dostawca układw wtryskowych do silnikw wysokoprężnych, w tym pompy VE, wirnik głwny, wtryskiwacze paliwa i dysze wtryskiwaczy paliwa. Zobowiązaliśmy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę posprzedażną i wysokiej jakości części zamienne. Jakość i niezawodność części zamiennych na rynku OE stanowią niesamowitą wartość dla naszych klientw.

   

  Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas podczas wydarzenia, aby podzielić się z Wami najnowszymi osiągnięciami i technologią przemysłu motoryzacyjnego.

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved